Giwi z Kolbyho vršku

Giwi z Kolbyho vršku / Viki/ 

nar. 4.2.2019

GR PRA1 & GR PRA2 N/N, PRA-prcd N/N po rodičích

Mojí mamkou je Darsy  a tatínkem Orion Chlupaté štěstí. narodila jsem se jako nejzlatější holčička z vrhu a tak si mne mamka nechala. Budu pomáhat své psí rodině při lovech. 

4.1.2020 a už mám jedenáct měsíců. Chodím na hony a dvounohá mamka mne jen chválí , jsem prý šikovná a žádný bažus mi neuletí. Jsem divoch a jak něco dobrého mám tak to prostě nedám

4.12.2019 mám deset měsíců a mamka ze mne prej přímo roste. Jak mne pustí z vodítka tak je mi náš les malej ...když já tak strašně ráda lovím !! V tu ránu nevidím a neslyším. Holt je ze mě lump a rostu pro polepšovnu. Ale mňamku mi mamka k narozkám dala. 

a takhle se umím šklebit ....nikomu nedám ani kousnout !! 

4.11.2019 a už mám 9 měsíců. Byla jsem poprvé se svojí mamkou Darsy na  honu a pořádně jsem si to užila. Sháněla jsem, naháněla a nosila vše co jsem našla. Jen jsem nechápala, proč mne dvounohá mamka nepustí z vodítka když se tolik střílelo.... a já bych táááák moc běhala.  A co mne nejvíc baví ?? Když mohu jít po kapkách barvy a najdu srnečka, to se mohu zbláznit radostí !! 

   

4.10.2018 už mám 8 měsíců a zlobím a zlobím. Učím se pracovat na vlečce, umím najít to co mamka někde pohodí a už rozumím některým povelům na píšťalku.

Ale nejraději jsem s mamkou v kuchyni, u linky hlídám kdyby něco spadlo ....třeba řízek

   

a takovou radost mám když mi přistane v tlamě ..

ale jinak jsem rapl, zlobidlo, trdlo a šílenec, ale umím se tvářit nevinně

15.9.2019 mám 26 kg a miluji mamčin polštářek se sobíky. No mamkou nekoukej, já ti ho nedám.

4.9.2019 mám 7 měsíců a mamka říká, že jsem strašné šídlo. Chvilku neposedím, pořád lítám, všechny koušu, štěkám ....no prostě se nezastavím. Dnes jsem si dokonce prokousla jazyk a něco píchla pod oko. Holt jsem uličnice. 

 

4.8.2019 mám šest měsíců. Velká jsem už skoro jako moje mamka Darsy, jen ten rozum mi chybí.  Aportování miluji  a vlečky mi jdou taky na jedničku. Jen ta poslušnost pokulhává ... když já rostu jak to dříví v lese. Mamka mi ale přeci jen dala něco dobrého na zub.  

 

26.7.2019 jsem vodomil !!! 

4.7.2019 Viki ... já a moji bráškové a sestřičky už máme pět měsíců. Mám vyměněné všechny zoubky a skus mám prý přímo ukázkový a vážím 24,5 kg.  Učím se aportovat a používat svůj nosánek. Ráda spinkám u televize a mamka mi říká Vikouši ...a předevčírem mne vytahala za kožíšek. Prý jsem zlobila ....jsem jí utekla do napajedla, dobře vím, kde je a že je tam vodička. Vůbec jsem neposlechla na její pískání a volání. Když já tak miluji vodu !  

17.6.2019 už mám plnou pusu nových zoubků ....ale pořád jsem mimi a ráda si hraji

29.5.2019 už mám dva nové zoubky a koušu do všeho co potkám ! 

moje křesílko mi je už malý

Napřed pokoušu Geru a pak se pustím do mamky 

11.5.2019 dostala jsem další včeličku do kožichu a mám už 15,5 kg ... a není nad pohodlíčko

 

6.5.2019 a první setkání se škodnou

nešahat  !!! jenom moje !! 

no raději si to odnesu ' 

5.5.2019 koukám s mamkou na telku a u toho zlobím .... a pak se zlobí mamka a já jsem ta nejhodnější holčička pod sluncem

4.5.2019 a mám už tři měsíce ! napřed jsem se s rodinou proběhla v lese, pak dala boj s plyšovým pejskem, mrkla na telku a usnula jsem jako špalek

2.5.2019 Viki ...tak tohle mne bude hodně bavit, bažanta jsem drapla a utíkala co mi nožky stačily domů ....a nedám a nedám , jenom moje !! 

28.4.2019 a má nejoblíbenější poloha při spaní ...

čumáček mám stále špinavý od hlíny jak noruji

 

TOPlist