Zkoušky

31.8.-1.9.2013 Jihomoravské derby Věchnov

Týnda si po oba dva dny protáhla faldy, makala jako čert  jejím úžasně rychlým tempem a podařilo se jí vyhrát po oba dva dny.Všechny disciplíny splnila na čtyři, stala se vítězkou PZ i vodních zkoušek, získala 2x CACT a byla i celkový vítěz derby.

Děkuji Pavlu Lusczakovi za foto !!! 

  

  

  

 

  

 
 

 

 18.8.2013 KPZ Osová Bitýška

S Týndou opět v horku na zkouškách. Nás to teploučko asi nikdy neopustí. Ještěže to na mé třeštidlo nemá žádná vliv, páni rozhodčí mi dnes fenu přejmenovali na Bombarďáka. S takovou rychlostí se u goldena zřejmě ještě nesetkali. Vše za čtyři, jen na rozstřelu nám ta rychlost uškodila, Týna kus přeběhla a zbylo na nás jen celkové čtvrté místo a titul res. CACT

  

 

 

 
 
 

 

  3.8.2013 SZVP Machová

Tak jsem paničce opět udělala radost. Prohlásila o mne,že zraji jako víno! Čím jsem starší, tím jsem lepší. Na vodních zkouškách jsem pracovala jako velký zkušený pes a nezastavilo mne ani horké počasí. Rákos jsem lámala jako správný čuník, jen to chrastilo ....a taky jsem jako čuník vypadala když jsem z něho vylezla - celá černá a smradlavá !! Všechny disciplíny jsem splnila za 4 body a získala jsem titul CACT. Navíc jsem v rozstřelu na disciplíně marking porazila trailového pejska a stala se vítězkou zkoušek.   

   

a takhle rychle umím utíkat při rozstřelu

 

 

 

 

        28.7.2013 Klubové lesní zkoušky Hvozdná

V tropickém dni jsme se vydaly s Týnou na klubové lesní zkoušky.Tentokrát při nás zkouškové štěstíčko stálo a zkoušky jsme dokončily i přes letní teplotu, která se šplhala ke čtyřicítce  ! Týna to zvládla na jedničku, vše za čtyři, v rozstřelu o dvě vteřiny druhé místo, plný počet bodů a titul CACT. Stává se tak čekatelkou Šampiona práce  !! 

  

          odpočinek ve stínu kufru auta                                                          odpadlík           

     

      22-23.6.2013 Derby ČR - ZPR Stříbřec

V sobotu brzy ráno mne panička vytáhla z boudy a prej jedem. Jak já se těšila !! Uráá, zase se bude něco dít. To kdybych ale tušila co to bude, tak raději zůstanu pěkně doma ...válet se !!! Napřed jsem musela stát slušně v řadě mezi dalšími 23 pejsky a pak to začalo ! Chvilku jsem tahala kačky z vody a pak nástup na rákosí. To teda byl hustý porost a toho bahna ! Vůbec jsem nechápala proč panička na mne zvedá hlas a pořád mne cpe dopředu když já tak pěkně hledala! Pak mi to docvaklo, utíkat kolem rákosu hoooodně dopředu a tam leží kačka. Ale tím důsledným slíděním jsem ztratila čas a dostala jsem jen tři bodíky.  Jinak jsem se v tom teplém počasí i na poli fakt snažila,  měla jsem už jen za čtyři. I na klidu na stanovišti, přesto že mne žrali komáři až mi krev tekla na čumáčku, jsem splnila očekávání své paničky a ani jsem se  nehla. V neděli jsme začínali na čtverci v lese. Když já se tááák chtěla proběhnout ....a to taky nikdo nepochopil. Králíčky jsem donesla oba dva, ale prej zase mi to trvalo, tak další trojka. Ale pak už jsem byla hodná a vše ostatní za čtyři body. Tyhle vyšší zkoušky jsem zvládla v I. ceně a měla jsem 195 bodů. Panička na mne byla fakt pyšná. Byla jsem nejmladší účastnice zkoušek a zvládla jsem to prý levou tlapkou ! 

  a tááákle se panička usmívala jakou jsem jí udělala radost !

         

                                                                             

                                                            30.9.2012 Klubové podzimní zkoušky Neslovice

Tak mám na to už aji jakousi hnědou kartičku .... jsem lovecky upotřebitelný pes !!!!

Klubové podzimní zkoušky jsem hravě zvládla, veškeré disciplíny jsem měla za 4 body, takže plný počet bodů !!Vzhledem k mému mládí nejsem ještě chovná holka, nedostala jsem se tudíž bohužel do roztřelu a zbyl na mne jen titul res. CACT.  

 

 

26.8.2012  Klubové zkoušky vloh

Mé první zkoušky jsem zvládla ve věku 9 měsíců a udělala jsem  tím své paničce moc velkou radost! Na stopě pána jsem utíkala jako tornádo, na markingu jsem pěkně počkala na povel, drapla kachnu,  upalovala k paničce a předpisově odevzdala v sedě. A kachna na vodě mi taky žádný problém nedělala. Ukázala jsem tak i svojí mamce Babuň, která mne doprovodila, že ze mne bude ten správný lovecký pes !  

 

TOPlist