Zkoušky

17.11.2016 KPZ Štěpánov

Letošní naše poslední zkoušky dopadly na výbornou, Darsy pracovala spolehlivě a přesně. I.cena CACT vítěz zkoušek. Děkuji moc Soni Sehnalíkové za super organizaci dvou zkoušek, za krásné  terény a nádherné kokardy !

                           

23.-24.7.2016 Severomoravské derby Tovačov

Teploučko nás provázelo i na těchto dvoudenních zkouškách, v sobotu proběhly PZ kde Darsy obdržela samé čtyřky, šla do rozstřelu a nakonec skončila na třetím místě s titulem res. CACT. V neděli se na ni již začala projevovat únava, na co má v patnácti měsících určitě nárok. Osudnou se nám stala pohozená kachna v rákosí, pejsek před námi nedohledal, kačenka zřejmě byla hodně zapadená v blátě a vodě, Darsy se podařilo najít kus až těsně po sedmé minutě. Ale měla jsem radost, že to nevzdala, celou dobu se držela v rákosu a poctivě dohledávala. Známka 2 a druhá cena. Celkově jsme se umístily na 6. místě z 21 startujících pejsků. 

9.-10.7.2016 klubové lesní a vodní zkoušky ve Švábenicích

S Darsy jsme tento víkend měly hodně náročný, v sobotu jsme prošly bez jediného zaváhání lesní zkoušky, veškeré disciplíny za 4, I. cena CACT a nakonec i vítěz zkoušek !!

V neděli jsme absolvovaly ve velkém teple speciální vodní práce, kde Darsy ani na jedné disciplíně i přes únavu z předešlého dne ani jednou nezaváhala, opět vše za 4, I. cena CACT. Tady jsme se dostaly do rozstřelu s fletíkem, který byl rychlejší , takže jsme skončily na krásném druhém místě. Darsy mi udělala obrovskou radost, je to holka šikovná a je na ni opravdu spolehnutí !!! Děkuji Jolance za foto

                              KPZ Mladějovice - I.cena CACT

Naše první zkoušky a to klubové podzimní  jsme zvládly v Komárově, nedaleko Mladějovic, kde byly pro nás připraveny krásné terény, vynikající jídlo i super organizace zkoušek. Navíc se v naší skupině byli samí bezva vůdcové a sluníčko svítilo jak v létě. S Darsy jsme měly trochu smůlu, před slíděním dostala žihadlo do bříška od včeličky a skákala jak pinpongový míček. Pak se bála lítat ve vysoké trávě, takže známka za tři a za tři i chuť k práci. Za to na vlečce se srstnatou  si Darsy za svoji precizní práci vysloužila potlesk rozhodčích.  

   

  u vody nás čekala další troječka, náš nešťastný marking ..... 

a mamko, já už nikam nejdu ...

nakonec to dobře dopadlo, navíc jsme měly velký kus štěstíčka, Darsy skončila v I. ceně a protože byla jediný golden získala i titul CACT.

s vítězem zkoušek,s Panem psem Zakem  ...a děkuji moc rodině Kuchařové za krásné fotky !

TOPlist